Jak kupować?

Zakupy w kilku krokach

Zakupów w naszym sklepie internetowym Puppet.com.pl można dokonywać:1. Jako zalogowany już uprzednio użytkownik serwisu – co następuje po dokonaniu pełnej rejestracji przez użytkownika serwisu (bez konieczności dokonania samego zakupu), a wówczas, podczas dokonywania zakupu lub kolejnych zakupów wystarczy, że użytkownik (Klient) poda login i hasło, a jego dane adresowe zostaną automatycznie wypełnione w formularzu Zamówienia lub


2. Bez rejestracji - w tym przypadku nie jest wymagana pełna rejestracja w sklepie internetowym, wystarczy że użytkownik (Klient) poda dane wymagane do realizacji jego Zamówienia (wówczas informacje o Kliencie nie są zapisywane w bazie danych sklepu).

 


Jak zarejestrować się w naszym serwisie PUPPET.COM.PL?


Rejestracja użytkownika serwisu poprzez założenie własnego konta (Konto Klienta) jest bardzo prosta i przebiega w sposób następujący:

Należy wejść na stronę przeznaczoną do rejestracji i podać jedynie:

swój adres e-mail oraz hasło do konta.

Pozostałe dane Klienta (wskazane na wyświetlonej stronie) można dodać później, gdy Państwo będą składać swoje pierwsze Zamówienie w celu nabycia naszych produktów.

Posiadając już Konto Klienta w naszym sklepie internetowym, będą mogli Państwo dokonywać zakupów bez wypełniania za każdym razem danych adresowych, które wyświetlą się automatycznie.

 

Dlaczego warto się zarejestrować?


W wyniku rejestracji zyskają Państwo następujące przywileje dedykowane jedynie dla zarejestrowanych użytkowników naszego sklepu:

  1. Możliwość skorzystania z rabatów oraz promocyjnych kodów rabatowych (które będą oferowane na naszej stronie).
  2. Bieżący dostęp do aktualnych informacji o nowościach i aktualnych promocjach.
  3. Posiadanie własnego Panelu, w ramach którego będą Państwo mieli dostęp:
    1. do historii złożonych i zrealizowanych Zamówień;
    2. do aktualnych statusów złożonych i niezrealizowanych Zamówień
    3. do swoich danych teleadresowych
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl