Poznajmy się!

 

Tworzę
Odkąd sięgam pamięcią moda stanowiła bardzo ważną część mojego życia. Pasja do krawiectwa przekazywana była z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu uzyskałam bardzo silne podstawy oraz bezcenną wiedzę, dającą mi możliwość realizowania własnych marzeń w zakresie projektowania. 

Pierwsza moja kolekcja dziecięca Basic PTP dojrzewała w mojej głowie przeszło 3 lata. W momencie pojawienia się na świecie mojego pierwszego Syna, moje wszelkie wizje twórcze skłaniały się w stronę mody dziecięcej. Stał się on moją inspiracją do stworzenia czegoś wyjątkowego, co łączy miłość i troskę rodzicielską z miłością do krawiectwa. Tak też zaczęły powstawać modele funkcjonalne, wygodne, bezpieczne dla dziecka, testowane przez najlepszego młodego Eksperta. Kolejny Syn dał mi z kolei powera do tego, aby moje starania i nieprzespane noce sprzędzony przy maszynie, ujrzały światło dzienne. 

 


Marzę i odczuwam
Nic mnie nie cieszy tak, jak zadowolenie i zachwyt z projektów, które tworzę.
To Wy dajecie mi motywację i ciągle podsycacie do działania. Uśmiech moich małych "Nosicieli" to najlepszy dowód na to, że ciuch nie tylko ma funkcję użytkową, ale także potrafi wydobyć osobowość, nieść radość, pokazać emocje oraz wartości. 
Wierzę, że dzięki Wam będę rozwijała swoją pasję. Marzę, aby tworzyć bez końca. Aby moja piękna przygoda trwała... i trwała! 
 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl